Aktuality

Oznámení

obalkaProgramové oddělení od 3. 7. do 25. 8. 2017 uzavřené z důvodu čerpání řádné dovolené. Výlep plakátů zajišťuje Informační centrum Městského úřadu Velké Meziříčí. Děkujeme za pochopení.

 

Velkomeziříčské kulturní léto 2017 - červenec

kule 2017

Středa19. - 21. 7. * 22 hodin * Kinematograf bratří Čadíků: Trabantem do posledního dechu, Všechno nebo nic, Řachanda

Sobota 22. 7.* 20 hodin * Don Quijote de Ancha* divadelní představení

Sobota 29. 7.* 20 hodin* Všichni svatí

Neděle 30. 7. * 20 hodin * 4 Psi

podium na náměstí, v případě nepříznivého počasí velký sál Jupiter clubu, vstup zdarma!

 

 

Kruh přátel hudby Velké Meziříčí 2017-2018

KPHJupiter club ve spolupráci s uměleckou agenturou GLOBART s.r.o.Cyklus koncertů je pořádán pod záštitou starosty města Velké Meziříčí.

Nabídka koncertů:

Středa 18. 10. 2017*  CIMBALLICA - zahajovací koncert. Filip Prechtl, Linda Finsterlová - housle, Alena Bakrlíková - violoncello, Kateřina Holcová - cimbál, Miroslav Tomeček - kontrabas.

Středa 8. 11. 2017*  Musica Armonia. Michaela Koudelková - flétna, Monika Šujanová - cembalo.

Středa 17. 1. 2018* Novoroční koncert s přípitkem starosty. Moravské klavírní trio a operní hosté. Jana Ryšánková - klavír, Jiří Jahoda - housle, Miroslav Zicha - violoncello, operní sólisté v jednání.

Úterý 13. 3. 2018* Hudba v myšlenkách Masarykových. Jitka Baštová - akordeon, Jindřich Macek - loutna.

Středa 18. 4. 2018* Klavírní recitál Pavla Zemana.

Středa 16. 5. 2018* Šansoniérka Radka Fišarová & Madamme de Paris. Radka Fišarová - zpěv, Aliaksandr Yasinski - akordeon, Miroslav Linka - kytara.

Koncerty začínají v 19 hodin v koncertním sále Jupiter clubu. 

Ceny předplatného: zlevněná přenosná abonentka pro 1 osobu 350 Kč (dítě do 15 let, student do 26 let), přenosná abonentka pro 1 osobu 590 Kč, přenosná abonentka pro 2 osoby 990 Kč.

Předprodej abonentek od 1. září 2017. 

 

 

TRAKTOR - PRACH A VZDUCH TOUR!!!

traktor podzim_PREDPRODEJsobota 11. 11. 2017* velký sál JC* 20 hodin. Speciální host BOOTERS. Předprodej vstupenek www.vstupenkovna.cz, www.ticketlive.cz, a na programovém oddělení JC zahájen. Vstupné 260 Kč.

 

Nabídka divadel. představení na podzimní sezonu 2017

divadlo podzim_2017Čtvrtek 12. října 2017*19.30 hodin* VŠE O MUŽÍCH aneb jak muži sami sebe vidí. Tragikomedie o mužích pro ženy, aby je opět nepochopily. Hrají: F. Blažek, Maroš Kramár a Michal Slaný.

Úterý 24. října 2017*19.30 hodin *SKOŘÁPKA. V zapadlé knihovně se schází nesourodá dvojice. Zakřiknutá knihovnice a suverénní zlatokopka. Co přinese toto setkání? Komedie o nečekaném přátelství a cestě ke svobodě. Hrají: A. Mihulová, P. Nesvačilová.

Čtvrtek 16. listopadu 2017*19.30 hodin* DÁMY Z ANIANE. Marie a Ester. Dvě sestry, dva lidské příběhy z opačných pólů lidské existence. Zatímco Marie si přinesla do rodného domu nekončící proud svých příběhů ze všech pařížských lokálů - těch skutečných i smyšlených, Ester si žila svůj poklidný život venkovské učitelky. Hrají: D. Kolářová, D. Syslová, J. Meduna a další ...

Úterý 21. listopadu 2017*19.30 hodin* VÍŠ, ŽE VÍM, ŽE VÍŠ. Nezdá se Vám, že pořád víc víme všichni všechno? Žena a muž. Jeden z našich světů. Komedie překvapení, zvratů, krásných lží, bouřlivých scén i italského humoru. Hrají: S. Stašová,M. Dlouhý, A. Staňková a další ...

Původně plánové divadelní představení KOČIČÍ HRA se přesouvá do divadel. sezony jaro 2018.

Změna programu vyhrazena!!!

Rezervace permanentek od pondělí 29. května 2017. Cena permanentky 1200 Kč.

Divadelní představení ukázalo, kam až lze zajít v debatě o jméně

divadlo jmenoDivadlo Verze přivezlo do Velkého Meziříčí představení Jméno. V úterní večer v Jupiter clubu se v něm divákům představila pětice herců Roman Zach, Jana Janěková ml., Petr Lněnička, Jan Dolanský a Linda Rybová.

Číst více...

Hra P.R.S.A. zahájila sezonu v Jupiter clubu

divadloČerná komedie P.R.S.A. o pěti ženách tří generací z jedné rodiny zahájila divadelní sezonu v Jupiter clubu.

Kristýna Leichtová, Ilona Svobodová, Eva Lecchiová, Jana Bernášková a Ivana Wojtylová se v ní představily včera večer velkomeziříčskému publiku. Divadelní hru polského autora Eueniusze Szybala o tom, jak se lze při oslavě babiččiných osmdesátin omylem ocitnout na pohřební hostině, režíroval Vojtěch Štěpánek.

Držitele abonentních vstupenek na představení podzimu 2016 v Jupiter clubu, ale nejen je, čeká další hra již za čtrnáct dní. V úterý 4. října do Velkého Meziříčí dorazí Jan Dolanský, Roman Zach, Linda Rybová, Petr Lněnička a Jana Janěková ml. opět s komedií, a to podle té nejlepší francouzské tradice. Nese prostý název „Jméno“. A podle komentáře na stránkách Divadla Verze, které ji nastudovalo, jde o „polštářovou bitvu omezenců, kteří jsou přesvědčeni o tom, že svá omezení už dávno překonali. Hra nabízí vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení.“

Martina Strnadová

 

FOTOGALERIE ZDE

Partneři
Nahoru