Vícegenerační zábava pod lipami přilákala stovky lidí

zabavaStovky lidí zavítaly v sobotu 6. srpna na náměstí, kde se konal třetí ročník Vícegenerační zábavy pod lipami. Někteří tak zavzpomínali na své mládí a zábavové časy s kapelou Renovace Rock, jiní tuto příležitost vítali jako další ze série venkovních zábav kapely Accort, které se v létě obvykle těší velké účasti.

A jinak tomu nebylo ani tentokrát. Příchozí zaplnili nejenom taneční prostor před otevřeným jevištěm, ale také připravené lavičky, stoly, kamenné květináče i zahrádky okolních restaurací. „Můj soused hraje v kapele Renovace, tak jsem se přišla podívat. Vůbec by mě ale nenapadlo, že tady bude tak narváno,“ přiznala jedna z divaček za souhlasného pokyvování ostatních přítomných. „Škoda jen, že nejvíc to tu rozjíždí děti před pódiem,“ dodala.

Celá akce přitom vznikla na popud starosty Radovana Necida. „Inspiroval jsem se v Osové Bítýšce, odkud pocházím. Tam byla taková zábava pod lipami široko daleko vyhlášená,“ vysvětlil. „Je to dobrá příležitost k tomu, abychom se všichni potkali. A navíc to, doufám, vyhovuje všem generacím - pro nás starší hraje Renovačka a mladí kluci, Accorti, to potom pořádně rozbalí,“ dodal na závěr.

Kateřina Karmazínová

 

Fotogalerie a video zde

Partneři
Nahoru