Aktuality

BE MY BABY

babyStředa 7. 10. 2020* velký sál JC* 19.30 hodin. 4. představení divadelní sezóny jaro 2020/náhradní představení za SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA. Hrají D. Novotný, V. Hybnerová, L. Zbranková, M. Sabadin, J. Vojta, M. Sejnová, Ditrichová.


 

 

Tisková zpráva - koncert Katapult

vykřičníkTISKOVÉ PROHLÁŠENÍ OLDY ŘÍHY NÍŽE: na základě „vyšší moci“ pandemie Covid–19, platných mimořádných opatření a restrikcí jsme se s velikou lítostí rozhodli, že Katapult až do konce roku 2020 nebude vystupovat. V této chvíli stále stoupá počet nakažených, vláda již připravuje další změny opatření a na pořadatele čekají nemalé výzvy. Nejen v Česku, ale i v zahraničí jdou organizátoři do obrovského rizika. Hrozí totiž, že na poslední chvíli nebudou moci akci uspořádat a žádná pojistka na události spojené s pandemií neexistuje.Chaotický svět nás všechny dostihl a chce nás „sežrat“. Tak to ted ne! Berme dobu, kdy Katapult nebude vystupovat, jako dobu příměří. Příměří se přece používá pro přípravu na další boj o vítězství. Jsem přesvědčen, že si naši fanouškové ponechají zakoupené vstupenky jako investici do budoucnosti. A Katapult, až se vrátí na pódia, která znamenají svět, jim to mnohonásobně zhodnotí..  Sám se nemohu dočkat, až opět na pódiích zazáří: “rudé oči maršálů“. Váš Olda Říha

Nové datum koncertu 28. května 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!!!

Kruh přátel hudby Velké Meziříčí 2020/2021

KPH 2021KRUH PŘÁTEL HUDBY VELKÉ MEZIŘÍČÍ. Koncertní sezóna 2020 - 2021.

Čtvrtek 29. 10. 2020 Houslový virtuóz Václav Hudeček, Lukáš Klánský - klavír. Společný koncert houslového virtuóza světového věhlasu a jedné z nejvýraznějších osobností mladé české klavírní generace.

Čtvrtek 26. 11. 2020 THE CELLO BOYS & Od klasiky k rocku. Ladislav Mariaš - violoncello, Zachar Fedorov - violoncello. Poprockové duo progresivních mladých umělců zahraje na violoncella klasickou hudbu, ale i úpravy rockových a popových hitů. 

Středa 13. 1. 2021 Novoroční koncert s přípitkem starosty Moravské klavírní trio a hosté. Jiří Jahoda - housle, Jana Ryšánková - klavír, Miroslav Zicha - violoncello, operní hosté v jednání. Renomované klavírní trio se svými pěveckými hosty představí tradiční svátečně laděný program zaměřený na slavné árie a dueta z oper a operet světového repertoáru.

Středa 24. 3. 2021 Klavírní recitál Katřiny Potocké. Další koncert z cyklu mimořádně nadaných umělců Českého hudebního fondu. Pro diváky je připraven atraktivní klasicko-romantický virtuózní program.

Pondělí 19. 4. 2021 INTERNATIONAL ENSEMBLE. Daniela Grygarová - housle, Amaliya Abdurashidová - klavír, Adam Grygar - baryton. Ostravské trio se specializuje na krásnou a neprávem opomíjenou hudbu skladatelů, kteří přišli o život z rasových důvodů v koncentračních táborech či která vznikla za dramatických okolností během II. světové války. 

Pondělí 19. 5. 2021 Tango Quartetto Re Campo. Petr Zámečník - akordeon, Pavlína Zámečníková - flétna, Pavla Jahodová - violoncello, Lukáš Krejčí - perkuse, David Lang a Veronika Dobiášová - tanec, pěvecký host v jednání. Brněnská hudební-taneční formace působící od roku 2006, Soubor se specializuje na argentinské tango. Mimo tanenčních a koncertních standardů zařazuje do repertoáru rovněž méně známé kusy od Astory Piazolly a dalších jihoameričanů v neotřelém aranžmá rytmicky pregnantní a zároveň melancholické hudby na pomezí tanga, jazzových inspirací a improvizace a nechybí ani autorská tvorba vedoucího souboru Petra Zámečníka.

Koncerty začínají v 19 hodin v koncertním sále Jupiter clubu. Prodej abonentek zahájen na program. oddělení Jupiter clubu. Ceny předplatného: zlevněná přenosná abonentka pro 1 osobu 350 Kč (dítě do 15 let, studenti do 26 let), přenosná abonentka pro 1 osobu 590 Kč, přenosná abonentka pro 2 osoby 990 Kč. Více na www.hudbamezirici.cz

Ucpanej systém - Dejvické divadlo

DejviceNáhradní termín 18. února 2021* velký sál JC* 19 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti (původní termín 14. 3. 2020).

Plán přednášek VGS II. pololetí

VGS 2020září - prosinec 2020, koncertní sál Jupiter clubu, pořádá Vlastivědná a genealogická společnost při Jupiter clubu.

Důležité upozornění!

vykřičníkNáhradní titul za představení SCÉNY Z MANŽELSKÉHO ŽIVOTA  bude hra BE ME BABY 7. října 2020 od 19.30 hodin... platí permanentky jaro 2020!! Zbylé vstupenky k prodeji na program. oddělení JC, tel. 566 782 001, 004. Děkujeme za pochopení.

Kouzelná školka - Michal na hraní

Velké Meziříčí_13-11-20_Cropped_002Pátek 13. 11. 2020 * 17 hodin* velký sál JC. Nejznámější zábavný program pro děti s Michalem z Kouzelné školky! Přijďte si hrát, přijďte se bavit a HLAVNĚ SMÁT! Předprodej vstupenek v Jupiter clubu.

Partneři
Nahoru