Výkon Ikarosu lidé odměnili bouřlivými ovacemi

IMG 7473Potlesk vestoje a nadšené ohlasy sklidila repríza úspěšného představení Hakuna Matata na motivy Lvího krále v podání herců divadla Ikaros. Ti sehráli muzikál před plným sálem Jupiter clubu.

„Jsem nadšená, byl to naprosto profesionální výkon,“ řekla po představení jedna z divaček, která přijela až z Brna. A nebyla jediná. Ti, kteří vystoupení viděli poprvé, byli výkony amatérů překvapeni.

„Chodí na nás hodně našich příznivců a kamarádů, kteří nás znají a vědí, na co jdou,“ říká k ohlasům režisérka představení Olga Pospíšilová a dodává, „ale třeba včera se na nás přijeli poprvé podívat z divadla z Olomouce a byli zcela překvapeni tím, co viděli. Od ochotníků takový výkon nečekali. Samozřejmě z toho máme velkou radost.“

Není divu, dobrý příběh, napětí a vtip, skvělé výkony účinkujících, nádherná výprava, to všechno dohromady stvořilo úžasnou atmosféru, kterou si diváci vychutnali a účinkujícím za ni náležitě poděkovali. Nezbývá, než se těšit, s čím Ikaros přijde příště.

„Já si teď musím dát trochu pauzu, ale druhý režisér divadla, Tomáš Mrazík, už plánuje představení nové,“ říká Olga Pospíšilová. „Začneme zkoušet další muzikál – Evita. A krom toho i činohru. Aneta Bednaříková připravuje Mort podle humoristické fantasy knihy Terryho Pratchetta,“ prozrazuje Tomáš Mrazík.

Martina Strnadová

Fotogalerie a video zde

Partneři
Nahoru