Aktuality

Můžem i s mužem

můžem 002Pátek 9. 10. 2020 * velký sál JC* 19.30 hodin. Vtipná autorská féerie 4 žen, 4 archetypů, vznikla z potřeby podívat se pravdě do očí. Hrají D. Zázvůrková, K. K. Hrachovcová, J. Sedláčková, V. Hybnerová. Rezervace a prodej vstupenek od úterý 26. 5. 2020.

Osm eur na hodinu

8 eur_002Neděle 1. 11. 2020 * velký sál JC* 19 hodin. Zběsilá komedie o sobectví i štědrosti v režii Ant. Procházky. V hlavní roli M. Zounar, M. Kraus, M. Randová nebo Šinkorová, A. Procházka nebo Z. Pantůček. Rezervace a prodej vstupenek zahájen na program. oddělení JC a dále v síti www.ticketportal.cz

Jupiter club znovu otevírá

virusS rozvolňováním opatření nouzového stavu se také velkomeziříčská kultura připravuje na novou, osobitou sezónu.

Kulturně společenské centrum Velkého Meziříčí JUPITER club, s.r.o. po téměř třech měsících svého uzavření dnes finišuje s opatřeními k brzkému otevření.

Období zákazu činnosti pracovníci centra využili ke generálnímu úklidu všech prostor Jupiter clubu a také k vyjednání náhradních termínů zrušených divadel, koncertů a filmových představení.

Kino opět v provozu

Zatímco divadla, koncerty a další akce byl Jupiter club nucen přesunout do podzimních dní, pro filmové fanoušky už poslední květnový víkend otevírá kino.

Návrat do diváckých sedadel budou ale provázet opatření, která budou muset návštěvníci kulturního zařízení respektovat, a tak k povinné roušce a používání dezinfekčních prostředků nově také přibude dodržování bezpečné vzdálenost mezi diváky ve foyer i sále kina. Každá druhá řada v hledišti zůstane prázdná a diváci mohou být usazeni maximálně dva vedle sebe s 1,5metrovým rozestupem (volné následující sedadlo). Nově bude také v sále zakázána konzumace občerstvení.

Kino své návštěvníky uvítá novým plátnem. To bude na místo usazeno těsně před obnovením provozu, tedy v úterý a ves středu 26. a 27. května.

Koncerty

Pro milovníky vážné hudby připravuje Jupiter club v červnu dva koncerty v rámci KPH (klub přátel hudby). Koncert vokálního kvinteta Ensemble Frizzante bude 11. června a koncert Smetanova tria 16. června. Dne 18. června se uskuteční benefiční koncert na podporu nové synagogy ve Velkém Meziříčí vystoupením cimbálové skupiny Capella a dívčího pěveckého sboru Adash.

Velkomeziříčské kulturní léto

Velkomeziříčské kulturní léto zahájí svůj osmý ročník v pátek 3.7. vystoupením písničkáře s akordeonem Petra Lüfnera. Tak jako každý rok bude připraveno v průběhu července a srpna více než dvacet koncertů a chybět nebude ani tradiční Kinematograf.

Ensemble Frizzante

A3 poster_frizzante_002Čtvrtek 11. 6. 2020* velký sál JC* 19 hodin* koncert v rámci KPH 2019/2020. Platí abonentní předplatné!

Skleněný strop

skleněný strop_002Středa 30. 9. 2020* velký sál JC* 19.30 hodin. V hlavní roli J. Langmajer, T. Dyková. Prodej vstupenek zahájen! Upozornění: v současné chvíli je možná pouze telefonní rezervace. Při volání buďte prosím trpěliví. Chystáme a uklízíme prostory Jéčka a nebudeme stále k dispozici na programovém oddělení... Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás ! Rezervace na tel. čísle 566 782 001, 004. 

Informace

vykřičníkDivadel. představení KDOKOLIV MŮŽE DĚLAT COKOLIV je přeloženo na jaro 2021. Protože je představení součástí předplatného jaro 2020, bude nahrazeno divadel. představením s Bobem Kleplem  VYSAVAČ 23. 9. 2020. Zakoupené jednotlivé vstupenky na KDOKOLIV MŮŽE DĚLAT COKOLIV vraťte prosím na program. oddělení JC).

Vysavač

vysavačStředa 23. 9. 2020* velký sál JC* 19.30 hodin. Pozor upozornění! Náhrada za divadel. představení KDOKOLIV MŮŽE DĚLAT COKOLIV - v rámci předplatného na jaro 2020. Omezený počet vstupenek k prodeji!! Prodej vstupenek zahájen!

Partneři
Nahoru