Aktuality

Opatření

vykřičníkOpatření a nařízení vlády proti covidu, která platí od 12. 10. 2020, výrazně omezila činnost JUPITER clubu, s.r.o. Do odvolání platí zákaz organizování kulturních a volnočasových aktivit (divadlo, kino, přednášky atd.) Od 21. 10. 2020 z nařízení vlády zavřeno. Komunikace pouze emailem nebo po telefonu.

Mgr. Milan Dufek, jednatel společnosti

 

Divadelní sezona jaro 2021

divadel.sezona jaro_2021Nabídka divadelních představení: 1) Komorní divadlo Kalich/9. 3. 2021 - ČAS POD PSA. Náhodné setkání tří žen. Zaměstnané matky se starostmi o rodinu, frustrované ženy pod prášky, které zapijí Armagnacem a mladé prodavačky v obchodě s prádlem. Hrají T. Kostková, Eva Josefíková, M. Málková, P. Nečas/K. Zima. 2) Studio DVA/termín bude upřesněn - ODPOČÍVEJ VE SVÉM POKOJI. Přátelé si můžeme vybrat, příbuzné méně, spolubydlící v domově seniorů vůbec ne. Co všechno se může stát, když se v jednom dvoulůžkovém pokoji sejdou dvě velmi rozdílné rezidentky a obě navíc touží po "lepší" posteli pod oknem? Hrají: D. Kolářová, M. Vančurová, P. Stach a další. 3) Divadlo Kalich/27. 4. 2021 - LÁSKA V PŘÍMÉM PŘENOSU. Představení je jednou z nejslavnějších komedií Norma Fostera. Svou originální stavbou připomíná povídkový film. Šest příběhů se odehrává během jednoho večera v jednom menším městě. Hrají: P. Čtvrtníček, K. Frejová, D. Suchařípa a další. 4) Divadlo Palace/termín bude upřesněn - PENZIÓN PRO SVOBODNÉ PÁNY. Komedie, odehrávající se v pokoji jednoho pensionu, kam si nájemních přivede slečnu, čímž poruší upjaté předpisy domovního řádu. Hrají P. Děrgel, M. Doležalová/L. Zahradnická a další. Rezervace permanentek pouze na tel. 566 782 001, 004 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Cena permanentky 1200 Kč. 

Tisková zpráva - koncert Katapult

vykřičníkTISKOVÉ PROHLÁŠENÍ OLDY ŘÍHY NÍŽE: na základě „vyšší moci“ pandemie Covid–19, platných mimořádných opatření a restrikcí jsme se s velikou lítostí rozhodli, že Katapult až do konce roku 2020 nebude vystupovat. V této chvíli stále stoupá počet nakažených, vláda již připravuje další změny opatření a na pořadatele čekají nemalé výzvy. Nejen v Česku, ale i v zahraničí jdou organizátoři do obrovského rizika. Hrozí totiž, že na poslední chvíli nebudou moci akci uspořádat a žádná pojistka na události spojené s pandemií neexistuje.Chaotický svět nás všechny dostihl a chce nás „sežrat“. Tak to ted ne! Berme dobu, kdy Katapult nebude vystupovat, jako dobu příměří. Příměří se přece používá pro přípravu na další boj o vítězství. Jsem přesvědčen, že si naši fanouškové ponechají zakoupené vstupenky jako investici do budoucnosti. A Katapult, až se vrátí na pódia, která znamenají svět, jim to mnohonásobně zhodnotí..  Sám se nemohu dočkat, až opět na pódiích zazáří: “rudé oči maršálů“. Váš Olda Říha

Nové datum koncertu 28. května 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!!!

Ucpanej systém - Dejvické divadlo

DejviceNáhradní termín 18. února 2021* velký sál JC* 19 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti (původní termín 14. 3. 2020).

Plán přednášek VGS II. pololetí

VGS 2020září - prosinec 2020, koncertní sál Jupiter clubu, pořádá Vlastivědná a genealogická společnost při Jupiter clubu.

Kouzelná školka - Michal na hraní

Velké Meziříčí_13-11-20_Cropped_002Pátek 13. 11. 2020 * 17 hodin* velký sál JC. Nejznámější zábavný program pro děti s Michalem z Kouzelné školky! Přijďte si hrát, přijďte se bavit a HLAVNĚ SMÁT! Předprodej vstupenek v Jupiter clubu.

Osm eur na hodinu - zrušeno!

8 eur_002

Zrušeno! Bez náhradního termínu! Zakoupené vstupenky vraťte do místa zakoupení vstupenek.

Neděle 1. 11. 2020 * velký sál JC* 19 hodin. Zběsilá komedie o sobectví i štědrosti v režii Ant. Procházky. V hlavní roli M. Zounar, M. Kraus, M. Randová nebo Šinkorová, A. Procházka nebo Z. Pantůček. Rezervace a prodej vstupenek zahájen na program. oddělení JC a dále v síti www.ticketportal.cz

Partneři
Nahoru